Podpora
Vzhledem k tomu, že dodáváme přednostně produkty společnosti DELL, poskytujeme i kompletní DELL servis. Je už na každém jednotlivém klientu, jaký balíček služeb si vybere. Zde nabízíme několik možností:
  • telefonická podpora pro zákazníky 24 hodin denně, 7 dní v týdnů
  • přístup k online fórům zaměřených na podporu
  • next business day on site (oprava je provedena na místě u zákazníka následující pracovní den od nahlášení závady), možnost upgradovat dobu zahájení opravy do 4 hodin od nahlášení
  • pomoc s problémy týkající se aplikací, např.: Microsoft office, Norton antiviru
  • poskytnutí rad do začátku
  • on-line sledování vývoje servisních případů
  • možnost technického školení za účelem získání certifikátu Dell a zrychlení požadované opravy
  • pro velké firmy možnost dodání předem určeného manažera jako kontaktní místo pro plánování servisní podpory
  • měsíční reporting

Záruka keep you harddrive také umožňuje ponechat klientovi jeho starý HDD, který byl v rámci opravy vyměněn za nový. V případě poruchy HDD klientského zařízení provede Dell rekonstrukci uložených dat z poškozeného disku a poskytne je na náhradním médiu.

Dále je nabízeno také pojištění Complete Care:

Complete Care - to je pojištění proti náhodnému poškození či proti poškození vašeho produktu DELL (notebook, PDA...)

Představte si svůj život bez notebooku! Uživatelé notebooků jsou už svým založením velmi zaneprázdnění lidé, stále v pohybu - navštěvují spolupracovníky, zákazníky, dodavatele a partnery. Přestože váš notebook Dell je vysoce kvalitní a robustní, nehody, které nemůžete ovlivnit, se mohou klidně přihodit.
Například pospícháte, abyste chytili letadlo nebo vlak a počítač upustíte a poškodíte. Nebo pracujete pozdě do noci ve svém hotelovém pokoji a převrhnete na notebook šálek kávy. Nemůžeme předpovědět, kdy a kde se nehoda přihodí, ale když se přihodí, je to většinou v tu nejnevhodnější dobu. Pojištění CompleteCare vás chrání před nečekanými a potencionálně vysokými náklady na opravu či výměnu a je navrženo tak, abyste mohl/a pokračovat v práci co nejrychleji a s minimálním vyřizováním formalit.

CompleteCare je volitelné pojištění nových notebooků Dell, které poskytuje jejich uživatelům ochranu proti náhodnému poškození vzniklému např. pádem nebo politím. Službu CompleteCare je možné pořídit k notebookům Dell Latitude a Inspiron, k mobilním pracovním stanicím Dell Precision a PDA. CompleteCare kryje váš notebook Dell na cestách nebo při používání po celém světě a zajišťuje, podle potřeby, opravu nebo výměnu počítače.

CompleteCare Accidental Damage - pojištění proti náhodnému poškození

Díky pojištění proti náhodnému poškození se již nemusíte bát nehod, které by pro Vás dříve znamenaly ztrátu vaší investice do zakoupeného notebooku nebo PDA. Vylitá káva v klávesnici nebo poškození v důsledku výkyvů elektrické sítě pro Vás již nebudou znamenat pohromu. Tento druh pojištění pokrývá i možnost pádu zařízení. Až vám příště notebook spadne na zem, nemusíte již se zatajeným dechem čekat, jestli vám bude ještě fungovat. Pojištění také zahrnuje prasknutí LCD nebo jeho roztříštění z důvodu extrémních teplotních změn.

CompleteCare Theft Cover - pojištění proti odcizení

Pojištění proti odcizení notebooku nebo PDA vám přináší bezpečí a servis v případě většiny typů krádeží, ke kterým může dojít kdekoliv na světě. Nyní jste chráněni v případě vloupání do vašeho domu, kanceláře, hotelu a automobilu. Pojištění se také vztahuje na případ Vašeho fyzického napadení nebo loupežného přepadení, kterého se můžete stát obětí.

CompleteCare Multi Cover - komplexní pojištění

Tento druh pojištění spojuje výhody obou předchozích typů. Pokud se rozhodnete pro Multi Cover, o vaše bezpečí a klid je naprosto postaráno.

Další podrobnosti naleznete v pojistných podmínkách.

Příklady pojistných událostí Pojištění proti náhodnému poškození Pojištění proti odcizení Komplexní pojištění
pád ano - ano
polití ano - ano
výkyvy elektřiny ano - ano
extrémní teplota ano - ano
vloupání (hotel, automobil, kancelář, domácnost, atd.) - ano ano
přepadení - ano ano
fyzické napadení - ano ano


Proč si pořizovat CompleteCare pro notebooky Dell?

- Chrání vaši investici a pomáhá vyhnout se vysokým nebo nečekaným nákladům na opravu či výměnu v budoucnosti.

- Maximalizuje dobu provozuschopnosti a produktivitu, jelikož výměna či oprava je rychlá.

- Pojistka na tři roky za jedinou, pevnou, nízkou cenu bez jakýchkoli příplatků.

Ať už jste velká organizace, která chce minimalizovat důsledky a rizika výpadků počítačů, či jednotlivec, který se chce chránit před nákladnou výměnou notebooku, CompleteCare vám poskytne ochranu a jistotu, kterou potřebujete.

 

- mějte prosím připravený Service Tag (sériové číslo) Vašeho produktu
- ideálně nejdříve proveďte diagnostiku produktu

HOTLINE e-mail: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it